Vitajte na pneumatiky | Správy | AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

správy
strana č. 1/3ďalšia »
1 2 3


19. február 2014 @ 14:00:33 CET poslal v.ptáček
pneumatiky: Spoločnosť Continental novo obúva modely Volkswagen
CONTINENTALSpoločnosť Volkswagen si vybrala tri modely prémiových letných pneumatík od spoločnosti Continental, ktoré budú montované všetkým vozidlám Golf 7, CC a Beetle priamo vo výrobných závodoch.
celá správa...

20. október 2009 @ 12:44:43 CEST poslal p.mauer
pneumatiky: Novinka od Michelin - pneumatika Agilis Alpin
MichelinPneumatiky MICHELIN Agilis Alpin sú bezpečnejšie, finančne úspornejšie, robustnejšie a vhodné pre celozimné použitie vďaka čomu profesionáli v zime netrpia. Balíček technológií pomáha zvýšiť bezpečnosť a mobilitu profesionálnych vodičov ľahkých nákladných automobilov.
celá správa...

08. február 2006 @ 08:25:12 CET poslal m.solárik
pneumatiky: Nová obchodná sieť Matador Hungaria Kft.
MATADORPo splnení všetkých podmienok zmluvy medzi spoločnosťou Matador a.s. a servisno-obchodnou sieťou Horváth Gumi, Kft. a následne po schválení príslušnými orgánmi sa sieť Horváth Gumi, Kft dnešným dňom premenováva na MATADOR HUNGARIA KFT.
celá správa...

01. február 2006 @ 15:03:22 CET poslal m.solárik
pneumatiky: Matador Winter Drive Experience
MATADORDo Tatranskej Lomnice prijalo uplynulý týždeň pozvanie viac ako 40 novinárov z Poľska, Ruska, Maďarska, Chorvátska, Anglicka, Írska, Česka a Slovenska na prezentáciu nových zimných produktov Nordica dezénov MP 59 a MP 91.
celá správa...

17. január 2006 @ 07:19:37 CET poslal m.solárik
pneumatiky: Matador ide naplno
MATADORPo viac ako dvojtýždňovej odstávke výroby, vyplnenej servisnými prácami na technologických výrobných zariadeniach, sa včera v materskom podniku skupiny Matador naplno rozbehla výroba úplného sortimentu pneumatikárskej produkcie, dopravných pásov a v divízii Machinery aj výroba gumárenských strojov.
celá správa...

17. október 2005 @ 07:50:56 CEST poslal m.solárik
pneumatiky: Matador, a. s. preberá Horváth Gumi Kft. v Maďarsku
MATADORDňa 7. októbra 2005 v Púchove podpísal prezident spoločnosti Matador a.s., Štefan Rosina, s pánom Józsefom Horváthom, majiteľ Hotváth Gumi, Kft., zmluvu o predaji a kúpe obchodnej spoločnosti Horváth Gumi, Kft., so sídlom v Győri, v Maďarskej republike.
celá správa...

13. jún 2005 @ 09:53:34 CEST poslal z.valachovicova
pneumatiky: Matador a.s. v Etiópskej Adis Abeba
MATADORO tom, že spoločnosť Matador a.s. cielene rozširuje možnosti a kapacity svojej podnikateľskej činnosti nielen v rámci zamerania, ale aj v rámci teritórií sme sa presvedčili na tlačovej konferencii konanej dňa 07. júna 2005 už tradične v reprezentačných priestoroch hotela Carlton. Medzi oblasti, ktoré sú stredobodom záujmu Matadoru patrí samozrejme výroba pneumatík, ale aj strojov a zariadení pre gumárenský priemysel a výroba dopravných pásov.
celá správa...

26. apríl 2005 @ 07:39:07 CEST poslal m.solárik
pneumatiky: Možný vstup korejského výrobcu HANKOOK na Slovensko
MATADORInformácie o aktivitách popredných výrobcov pneumatík smerujúcich k výstavbe pneumatikárskej továrne v regióne strednej Európy nie sú pre vedenie spoločnosti Matador a.s. nové a prekvapujúce.
celá správa...

25. október 2004 @ 09:45:32 CEST poslal j.kval
pneumatiky: Sto rokov spoločnosti MATADOR
MATADORSpoločnosť Matador, a.s. predstavila na Autosalóne v Nitre novinárom, ale aj širokej verejnosti, špeciálne logo vytvorené k storočnici svojho vzniku. Logo bude používať na komunikáciu počas celého budúceho roka.
celá správa...

16. december 2003 @ 08:35:11 CET poslal j.čík
pneumatiky: Nový on-line servis Goodyear
GOODYEARViac ako 6.000 predajcov v 20 krajinách začalo objednávať pneumatiky prostredníctvom unikátneho paneurópskeho Goodyear on-line systému na objednávanie pneumatík, čoho výsledkom je predaj viac ako 1 milión pneumatík v rekordne krátkom čase.
celá správa...


strana č. 1/3ďalšia »
1 2 3

Hľadať

Download