Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

služby
Služby: online oceňovania  Vytlačiť stránku

Ocenenie automobilu cez internet patrí medzi moderné platené samoobslužné služby. V našom eShope získate za pár minút informáciu o trhovej výkupnej alebo predajnej hodnote jazdeného automobilu na slovenskom alebo českom trhu.

zväčšiť obrázok Vstupné údaje o osobnom, úžitkovom alebo nákladnom automobile budú porovnané s databázou jazdených automobilov. Okrem výkupnej alebo predajnej hodnoty jazdeného auta sa dozviete aj priemernú obstarávaciu cenu nového automobilu v roku výroby a poslednú známu cenu nového automobilu. Po vykonaní korektúry za odlišný prevádzkový režim a odlišné vybavenie automobilu sa upraví výkupná aj predajná hodnota automobilu.
V eShope poskytujeme jednoduchší a o niečo zložitejší spôsob stanovenia hodnoty osobného a úžitkového automobilu. Jednoduché ocenenie (AAD-OCA) vráti priemernú hodnotu, vypočítanú z množiny priemerných hodnôt jazdených automobilov rovnakej značky, modelu, typu a motorizácie bez ohľadu na stupeň štandardného vybavenia. Do výpočtu je započítaná len taká výbava, ktorá má zásadný vplyv na trhovú hodnotu automobilu. Toto samoobslužné online ocenenie nevyžaduje žiadne odborné znalosti, nakoľko editovateľné sú len údaje známe z technického preukazu. Ďalšie dve ocenenia "Ocenenie osobných a úžitkových automobilov - extra" (AAD-OCA-extra) a "Ocenenie nákladných automobilov - extra" (AAD-OCNA-extra) zohľadňujú aj hodnotu štandardného vybavenia, príplatkovej a doplnkovej výbavy a technický stav vozidla.

Zaregistrujte sa do zóny platených služieb na zebezpečenú stránku https://shop.aad.sk a nezáväzne si vyskúšajte spôsob zadávania vstupných údajov do týchto našich online aplikácií na oceňovanie automobilov.

Protokol "Ocenenie osobného automobilu - priemerná cena" (PDF)
Protokol "Ocenenie osobného automobilu - extra" (PDF)
Protokol "Ocenenie nákladného automobilu - extra" (PDF)

  

[ Späť na Služby | Zoznam sekcií ]
Ďalšie /Služby/

Najčítanejšie /Služby/