Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

produkty
Produkty: ceny nových vozidiel  Vytlačiť stránku

Prehľad cien nových automobilov a motocyklov v jednom softvéri.
Predajné ceny nových automobilov a motocyklov sa neustále menia podľa dopytu trhu. Aktuálne ceny uvádzame v našom softvéri ECNV (elektronický cenník nových vozidiel).

Softvér « AAD-ECNV » je určený na prehliadanie aktuálnych cien nových osobných, úžitkových, nákladných automobilov a motocyklov predávaných prostredníctvom predajnej siete oficiálnych dovozcov na slovenskom alebo českom trhu ich. Databáza obsahuje: objednávací a kontrolný VIN9 kód, aktuálnu predajnú cenu, základné technické údaje, štandardnú výbavu, zoznam výbavy za príplatok, možnosť editovania, doplnkového vybavenia, tlač protokolu, zoznam oficiálnych dovozcov motocyklov a automobilov.

_______________________________________________________________________

Túto offline verziu softvéru sme nahradili online katalógom na https://shop.aad.sk

Obdobu offline verzie softvérového produktu « ceny nových vozidiel » je samoobslužná online služba v našom eShope pod označením AAD-HCNA. Online služba "História cien nových automobilov" poskytuje prehľad predajných cien vrátane štandardnej a príplatkovej výbavy nových automobilov. Vychádza pri tom z cenníkov oficiálnych výrobcov a dovozcov vozidiel na slovenský a český trh. Ak sa k rozhodnému dátumu automobil nepredával, potom poskytne priemernú cenu vypočítanú zo všetkých zverejnených predajných cien v roku jeho výroby, ako aj jeho poslednú známu predajnú cenu. Táto história predajných cien nových automobilov je súčasne obstarávacou cenou pre znalecké účely.

  

[ Späť na Produkty | Zoznam sekcií ]
Ďalšie /Produkty/

Najčítanejšie /Produkty/