Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

správy
všeobecné: Honda zverejnila slovenské ceny 11. generácie modelu Civic
30. jún 2022 @ 13:26:19 CEST, poslal k.zechmeister

HONDA Honda potvrdila údaje o cenách pre všetky úplne nové vozidlá Civic. S cenou od 29.890 eur je Civic 11. generácie dostupný výlučne ako hybrid. Štandardne je vybavený pokročilou technológiou samonabíjacieho dvojmotorového pohonu e:HEV.

Ponuka sa začína triedou Elegance, ktorá má v štandardnej výbave 17-palcové zliatinové kolesá, látkové sedadlá, predné a zadné parkovacie senzory a zadnú kameru, sedempalcový multiinformačný displej a infotainment systém s ôsmimi reproduktormi, kompatibilný s Apple CarPlay/Android Auto a navigáciou. Rovnako ako všetky nové modely Honda, všetky výbavy modelu Civic sú vybavené systémom Honda Sensing, komplexným systémom špičkových bezpečnostných technológií a asistentov vodiča, vrátane asistenta pre udržiavanie v jazdnom pruhu (Lane Keeping Assistant) a novej funkcie asistent jazdy v dopravnej zápche (Traffic Jam Assist).S cenou od 30.990 eur má trieda Sport navyše sedadlá v kombinácii látky a syntetickej kože, športové pedále, LED hmlovky a jedinečné lesklé čierne zrkadlá kombinované s čiernymi rámami okien s nízkym leskom, ako aj nápadnými 18-palcovými čiernymi kolesami z ľahkých zliatin.Cena vo výbave Advance začína od 34.490 eur a zahŕňa rozšírený audio systém s 12 reproduktormi BOSE Centrepoint. Vozidlá triedy Advance sú vybavené aj panoramatickým strešným oknom, adaptívnymi diaľkovými svetlami (ADB) ako aj modernizovaným 10,2" multiinformačným displejom. Medzi ďalšie prvky výbavy patria aj 18-palcové zliatinové kolesá s dvojfarebným čiernym a diamantovým výbrusom, kožené sedadlá a vyhrievaný volant.

Uvedenie úplne nového modelu Civic predstavuje pre značku dôležitý míľnik, ktorý oslavuje kultový model s doteraz najlepšou iteráciou. Opäť nastavil latku v oblasti praktickosti, efektívnosti, výkonu a bezpečnosti, presne na mieru moderným požiadavkám zákazníkov v celej Európe.Tento rok oslavuje Civic svoje 50. výročie a od jeho prvého uvedenia na trh v roku 1972 sa predalo viac ako 27,5 milióna modelov v 170 krajinách. 11. generácia Civic stavia na svojej dlhej úspešnej histórii, s evolúciou v dizajne, jazdnej dynamike a technológii hnacieho ústrojenstva, ktorá zaujme starých aj nových zákazníkov Civicu.

Uvedenie tohto vozidla na trh predstavuje zavŕšenie stratégie Electric Vision značky, podľa ktorej majú byť všetky jej bežné osobné vozidlá v Európe elektrifikované do konca roka 2022.

Zdroj: Honda Motor Europe Limited, organizačná zložka Slovensko


Súvisiace správy

Najčítanejšie /HONDA/