Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

správy
motocykle: Futuristický motocykel Honda sa predstaví v celovečernom filme
20. marec 2017 @ 09:43:58 CET, poslal k.zechmeister

HONDA MOT Značka Honda podporila výrobu celovečerného filmu Ghost in the Shell spoločností Dreamworks Pictures a Paramount Pictures a ako základ hlavného motocyklu pre film poskytla svoj model „NM4 Vultus“, ktorého futuristický štýl je veľmi obľúbený

Príbeh filmu Ghost in the Shell, ktorý vychádza zo známeho japonského komiksu manga, sa odohráva v blízkej budúcnosti. Scarlett Johansson v hlavnej úlohe policajtky Major bola zachránená po vážnej nehode a ako prvá svojho druhu bola počítačovo zdokolnalená tak, že sa z nej stal dokonalý vojak, ktorého úlohou je zastaviť nejnebezpečnejších zločincov na svete. Beat Takeshi sa predstaví ako jej nadriadený Aramaki. Režisérom filmu je Rupert Sanders.Model NM4 Vultus, ktorý bol vyvinutý s dôrazom na futuristické rysy a atraktívny vzhľad, bol predstavený v apríli 2014. Vďaka ideálnej zhode koncepcie a vzhľadu NM4 Vultus s prostredím filmu bol tento motocykel vybraný na natáčanie. Stroj vo filme vycháza z dizajnovej štúdie vytvotrenej spoločnosťou Honda, ktorá bola produkčným tímom ďalej upravená a následne použitá ako stroj pre hlavnú hrdinku. Vďaka nemu sa futuristický svet zobrazený vo filmu stáva ešte realistickejší.

Premiéra filmu Ghost in the Shell sa uskutoční 31. marca vo viac ako 50 krajinách sveta. Ďalšie informácie o filme sú dostupné na stránkach http://www.ghostintheshellmovie.com.

Stroj použitý vo filme, ktorý vychádza z modelu NM4 Vultus, bude vystavený na 33. motocyklovej výstave 2017 v Osake (od soboty 18. marca do pondelka 20. marca) a na 44. tokijskom motosalónu (od piatku 24. marca do nedele 26. marca).

Zdroj: Honda Motor Europe Limited Slovensko, organizačná zložka


Súvisiace správy

Najčítanejšie /HONDA MOT/