Vitajte na AGENTÚRA AUTO DATA, spol. s r.o.
rss správy | rss magazín | aad.sk | shop.aad.sk | ocenit.eu | download.aad.sk
AGENTURA AUTO DATA, spol. s r.o. eShop

Partneri

Sociálne siete
 

správy
všeobecné: Piaty ročník súťaže ŠKODA Service Challenge
21. november 2014 @ 13:41:42 CET, poslal k.zechmeister

SKODA Jubilejný piaty ročník vedomostnej súťaže ŠKODA Service Challenge už pozná víťazov národného kola. V tomto roku sa súťažilo v štyroch kategóriách. Najlepším servisným poradcom sa stal Peter Gajdoš zo spoločnosti IMPA Bratislava.

V kategórii servisný technik obhájil prvenstvo Jaroslav Kaprálik z IMPA Dolný Kubín. Kategóriu lakovač vyhral Peter Vojtech zo spoločnosti PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS. V novej kategórii vedúci náhradných dielov zvíťazil Michal Hančiarik zo spoločnosti EUROMOTOR.

Národné kolo vedomostnej súťaže ŠKODA Service Challenge je určené pre najlepších pracovníkov servisu z celého Slovenska. Tento rok súťažili kandidáti v štyroch kategóriách. Novou je kategória vedúci náhradných dielov, kategória lakovač bola tento rok prvýkrát zaradená aj do národného finále. Účastníci najskôr absolvovali korešpondenčné kolá a šesť najúspešnejších kandidátov z každej kategórie, okrem kategórie lakovač, kde ich bolo päť, bolo pozvaných do národného finále. To sa uskutočnilo v dňoch 13. a 14. novembra 2014 v školiacom stredisku v Nitre.

Oceneným odovzdal trofeje Róbert Hukel, vedúci popredajných služieb spoločnosti ŠKODA AUTO Slovensko. „Gratulujem víťazom a ďakujem všetkým, ktorí sa zapojili. Špičkové servisné služby sú jedným z pilierov našej stratégie, a preto ma teší vysoká odbornosť našich servisných pracovníkov,“ povedal Róbert Hukel.

Pozíciu najlepšieho servisného technika aj tento rok obhájil Jaroslav Kaprálik z IMPA Dolný Kubín. Prvé miesto v kategórii najlepšieho servisného poradcu získal Peter Gajdoš zo spoločnosti IMPA Bratislava. V kategórii lakovač bol najlepší Peter Vojtech zo spoločnosti PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS. V novej kategórii vedúci náhradných dielov zvíťazil Michal Hančiarik zo spoločnosti EUROMOTOR.

Víťazi jednotlivých kategórií budú reprezentovať Slovensko na medzinárodnom finále, ktoré sa uskutoční na jar 2015. Slovensko je v tejto súťaži na medzinárodnej úrovni mimoriadne úspešné. V prvom ročníku získali slovenskí odborníci dvakrát prvé miesto, v druhom prvé a piate miesto, v treťom šieste a ôsme miesto a vyhrali dokonca špeciálnu kategóriu Importér Challenge. V minulom roku zaknihovali Slováci jedno druhé, dve tretie a jedno šieste miesto.

Hlavnou myšlienkou podujatia ŠKODA Service Challenge je nájsť najlepšieho pracovníka servisu na celosvetovej úrovni. Zároveň sa Škoda snaží prostredníctvom tejto súťaže zvyšovať štandardy poskytovaných servisných služieb.

Výsledky 5. ročníka národného kola ŠKODA Service Challenge

Servisný poradca
1. Peter Gajdoš IMPA Bratislava, a.s.
2. Juraj Kukučka Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o., Nitra
3. Miroslav Gomola Todos Žilina, s.r.o.

Servisný technik
1. Jaroslav Kaprálik IMPA Dolný Kubín s.r.o., Dolný Kubín
2. Ľubomír Fabíny AUTONOVA, s.r.o., Poprad
3. Miroslav Lietavec IMPA Liptovský Mikuláš s.r.o., Liptovský Mikuláš

Vedúci náhradných dielov
1. Michal Hančiarik EUROMOTOR s.r.o., Banská Bystrica
2. Marcel Vlasatý Autospol Vlasatý, spol. s r.o., Košice
3. Miloš Mlích Todos Žilina, s.r.o.

Lakovač
1. Peter Vojtech PRVÝ TRENČIANSKY AUTOSERVIS, s.r.o., Trenčín
2. Pavol Hubáček EUROMOTOR s.r.o., Banská Bystrica
3. Peter Jamriška HÍLEK a spol., a.s., Malacky

Zdroj: ŠKODA AUTO Slovensko s.r.o.


Súvisiace správy

Najčítanejšie /SKODA/